| Резолюция | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| Цвят | черен/black |
| HDR | да |
| HDMI | 3 |
| Вид операционна система | WebOS |
| SMART функция | да |
| USB | 2 |
| VESA съвместимост | 30 x 30 |
| Аспект изображение | 16:9 |
| да | |
| Вид на дисплея | LED |
| Bluetooth | да |
| Размер на екрана в (см) | 108 |
| Вид процесор | a5 AI Processor 4K Gen7 |
| Размер на екрана в (inch) | 43 |
| Размери без стойка (В x Ш x Д см) | 55.9 x 95.7 x 7.9 |
| Размери със стойка (В x Ш x Д см) | 60.9 x 95.7 x 22.9 |
| Технология на звука | Clear Voice Pro |
| Технология на картината | 4K Upscaling |
| Тунери | DVB-T2,DVB-C,DVB-S2 |
| Wi-Fi | да |
| Енергиен клас | G |
| Период | Сума на месец | Сума |
|---|---|---|
| 3 месеца | €109.54 / 214.24 лв. | €328.62 / 642.72 лв. |
| 6 месеца | €56.37 / 110.25 лв. | €338.22 / 661.50 лв. |
| 9 месеца | €38.64 / 75.57 лв. | €347.76 / 680.16 лв. |
| 12 месеца | €29.78 / 58.24 лв. | €357.36 / 698.94 лв. |
| 18 месеца | €20.92 / 40.92 лв. | €376.56 / 736.49 лв. |
| 24 месеца | €16.49 / 32.25 лв. | €395.76 / 774.04 лв. |