| Резолюция | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| Цвят | черен/black |
| HDR | да |
| HDMI | 3 |
| Вид операционна система | WebOS |
| SMART функция | да |
| USB | 2 |
| VESA съвместимост | 30 x 30 |
| Допълнителни функци | - |
| Вид на дисплея | NanoCell |
| Bluetooth | да |
| Размер на екрана в (см) | 139.7 |
| Вид процесор | a7 AI Processor 4K Gen8 |
| Размер на екрана в (inch) | 55 |
| Размери без стойка (В x Ш x Д см) | 71.5 x 123.5 x 5.7 |
| Размери със стойка (В x Ш x Д см) | 78 x 123.5 x 23 |
| Технология на звука | a7 AI Sound Pro |
| Технология на картината | 4K Super Upscaling |
| Тунери | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Wi-Fi | да |
| Енергиен клас | G |
| Вграден мултимедиен плеър | да |
| Баркод | 8806096362211 |
| Период | Сума на месец | Сума |
|---|---|---|
| 3 месеца | €158.21 / 309.43 лв. | €474.63 / 928.30 лв. |
| 6 месеца | €81.41 / 159.22 лв. | €488.46 / 955.34 лв. |
| 9 месеца | €55.81 / 109.15 лв. | €502.29 / 982.39 лв. |
| 12 месеца | €43.01 / 84.12 лв. | €516.12 / 1 009.44 лв. |
| 18 месеца | €30.21 / 59.09 лв. | €543.78 / 1 063.54 лв. |
| 24 месеца | €23.81 / 46.57 лв. | €571.44 / 1 117.64 лв. |