| Резолюция | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| Цвят | черен/black |
| HDR | да |
| HDMI | 4 |
| Вид операционна система | WebOS |
| SMART функция | да |
| USB | 3 |
| VESA съвместимост | 30 x 20 |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Вид на дисплея | OLED |
| Bluetooth | да |
| Размер на екрана в (см) | 121.9 |
| Вид процесор | а9 Gen8 Processor 4K |
| Размер на екрана в (inch) | 48 |
| Размери без стойка (В x Ш x Д см) | 61.8 x 107.1 x 4.6 |
| Размери със стойка (В x Ш x Д см) | 67.8 x 107.1 x 23 |
| Технология на звука | Dolby Atmos |
| Технология на картината | 4K AI Upscaler |
| Тунери | DVB - T, DVB - C, DVB - S2 |
| Wi-Fi | да |
| Енергиен клас | G |
| Вграден мултимедиен плеър | да |
| Баркод | 8806096420805 |
| Период | Сума на месец | Сума |
|---|---|---|
| 3 месеца | €362.33 / 708.66 лв. | €1 086.99 / 2 125.97 лв. |
| 6 месеца | €186.44 / 364.64 лв. | €1 118.64 / 2 187.87 лв. |
| 9 месеца | €127.82 / 249.99 лв. | €1 150.38 / 2 249.95 лв. |
| 12 месеца | €98.50 / 192.65 лв. | €1 182.00 / 2 311.79 лв. |
| 18 месеца | €69.19 / 135.32 лв. | €1 245.42 / 2 435.83 лв. |
| 24 месеца | €54.53 / 106.65 лв. | €1 308.72 / 2 559.63 лв. |