| Резолюция | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| Цвят | черен/black |
| HDR | да |
| HDMI | 4 |
| Вид операционна система | WebOS |
| SMART функция | да |
| USB | 3 |
| VESA съвместимост | 30 x 20 |
| Допълнителни функци | VRR 165Hz |
| Вид на дисплея | OLED |
| Bluetooth | да |
| Размер на екрана в (см) | 139.7 |
| Вид процесор | a11 Gen2 AI Processor 4K |
| Размер на екрана в (inch) | 55 |
| Размери без стойка (В x Ш x Д см) | 70.3 x 122.2 x 2.7 |
| Размери със стойка (В x Ш x Д см) | - |
| Технология на звука | a11 AI Sound Pro |
| Технология на картината | Brightness Booster Ultimate |
| Тунери | DVB-T2,DVB-C,DVB-S2 |
| Wi-Fi | да |
| Енергиен клас | E |
| Вграден мултимедиен плеър | да |
| Баркод | 8806096408940 |
| Период | Сума на месец | Сума |
|---|---|---|
| 3 месеца | €525.31 / 1 027.42 лв. | €1 575.93 / 3 082.25 лв. |
| 6 месеца | €270.30 / 528.66 лв. | €1 621.80 / 3 171.97 лв. |
| 9 месеца | €185.32 / 362.45 лв. | €1 667.88 / 3 262.09 лв. |
| 12 месеца | €142.81 / 279.31 лв. | €1 713.72 / 3 351.75 лв. |
| 18 месеца | €100.31 / 196.19 лв. | €1 805.58 / 3 531.41 лв. |
| 24 месеца | €79.06 / 154.63 лв. | €1 897.44 / 3 711.07 лв. |