| Резолюция | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| Цвят | черен/black |
| HDR | да |
| HDMI | 4 |
| Вид операционна система | WebOS |
| SMART функция | да |
| USB | 3 |
| VESA съвместимост | 30 x 20 |
| Допълнителни функци | - |
| Вид на дисплея | 4K OLED |
| Bluetooth | да |
| Размер на екрана в (см) | 139.7 |
| Вид процесор | a11 AI Processor 4K Gen2 |
| Размер на екрана в (inch) | 55 |
| Размери без стойка (В x Ш x Д см) | 70.3 x 122.2 x 27.2 |
| Размери със стойка (В x Ш x Д см) | 74.2/78.7 x 122.2 x 26.3 |
| Технология на звука | a11 AI Sound Pro |
| Технология на картината | 4K AI Upscaler |
| Тунери | DVB-T2,DVB-S,DVB-T,DVB-S2 |
| Wi-Fi | да |
| Енергиен клас | E |
| Вграден мултимедиен плеър | да |
| Период | Сума на месец | Сума |
|---|---|---|
| 3 месеца | €677.26 / 1 324.61 лв. | €2 031.78 / 3 973.82 лв. |
| 6 месеца | €348.49 / 681.59 лв. | €2 090.94 / 4 089.52 лв. |
| 9 месеца | €238.92 / 467.29 лв. | €2 150.28 / 4 205.58 лв. |
| 12 месеца | €184.12 / 360.11 лв. | €2 209.44 / 4 321.29 лв. |
| 18 месеца | €129.32 / 252.93 лв. | €2 327.76 / 4 552.70 лв. |
| 24 месеца | €101.92 / 199.34 лв. | €2 446.08 / 4 784.12 лв. |